SN75C1406DWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN75C1406DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRIPLE LOW DRV/REC 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C1406DWR
Številka dela SN75C1406DWR Proizvajalec N/A
Opis IC TRIPLE LOW DRV/REC 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53503 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 15 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 1V Protokol RS232
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-1751-1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C