SN75C1406DW
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN75C1406DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRIPLE DRVR/RCVR 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C1406DW
Številka dela SN75C1406DW Proizvajalec N/A
Opis IC TRIPLE DRVR/RCVR 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60441 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 15 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 1V Protokol RS232
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-1751
SN75C1406DWE4
SN75C1406DWE4-ND
SN75C1406DWG4
SN75C1406DWG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C