SN75ALS172ADWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS172ADWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DVR RS485 QUAD DIFF 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS172ADWR
Številka dela SN75ALS172ADWR Proizvajalec N/A
Opis IC DVR RS485 QUAD DIFF 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48239 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Driver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Protokol RS422, RS485 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 296-29779-2
SN75ALS172ADWR-ND
SN75ALS172ADWRE4
SN75ALS172ADWRE4-ND
SN75ALS172ADWRG4
SN75ALS172ADWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 4/0