SN75ALS171ADW
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS171ADW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DIFF BUS XCVR TRPL 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS171ADW
Številka dela SN75ALS171ADW Proizvajalec N/A
Opis IC DIFF BUS XCVR TRPL 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8607 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 60mV Protokol RS422, RS485
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-9937-5
SN75ALS171ADWE4
SN75ALS171ADWE4-ND
SN75ALS171ADWG4
SN75ALS171ADWG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C