SN75ALS171DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS171DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRPL DIFF BUS TXRX 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS171DW
Številka dela SN75ALS171DW Proizvajalec N/A
Opis IC TRPL DIFF BUS TXRX 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11101 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 60mV Protokol RS422, RS485
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena SN75ALS171DWE4
SN75ALS171DWE4-ND
SN75ALS171DWG4
SN75ALS171DWG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C