SN75ALS164DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS164DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OCTAL BUS TXRX 24-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS164DWR
Številka dela SN75ALS164DWR Proizvajalec N/A
Opis IC OCTAL BUS TXRX 24-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24243 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 650mV Protokol IEEE 488
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena SN75ALS164DWRE4
SN75ALS164DWRE4-ND
SN75ALS164DWRG4
SN75ALS164DWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C