SN75ALS163DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS163DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUS TXRX OCTAL 20-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS163DWR
Številka dela SN75ALS163DWR Proizvajalec N/A
Opis IC BUS TXRX OCTAL 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2838 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 650mV Protokol IEEE 488
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-9935-1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C