SN75ALS164DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS164DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUS TXRX OCTAL 24SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS164DW
Številka dela SN75ALS164DW Proizvajalec N/A
Opis IC BUS TXRX OCTAL 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14804 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 650mV Protokol IEEE 488
Pakiranje Tube Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-34135-5
SN75ALS164DW-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C