SN74LVC240ADWRG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC240ADWRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC240ADWRG4
Številka dela SN74LVC240ADWRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 373957 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA
Številka osnovnega dela 74LVC240
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74LVC240ADW
SN74LVC240ADW
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC