SN74LVC240ADBR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC240ADBR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC240ADBR
Številka dela SN74LVC240ADBR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 590150 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-8494-2
SN74LVC240ADBRE4
SN74LVC240ADBRE4-ND
SN74LVC240ADBRG4
SN74LVC240ADBRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74LVC240