SN74LVC240ADWR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC240ADWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC240ADWR
Številka dela SN74LVC240ADWR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 415092 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-8496-2
SN74LVC240ADWRE4
SN74LVC240ADWRE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74LVC240