SN74F299NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F299NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F299NSR
Številka dela SN74F299NSR Proizvajalec N/A
Opis IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4286 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda Tri-State
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število elementov 1