SN74F283NSRG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F283NSRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BINARY FULL ADDER 16SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F283NSRG4
Številka dela SN74F283NSRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC BINARY FULL ADDER 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5091 pcs Podatkovni list
Napajalna napetost 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C