SN74F299DW
pregled izdelka
Številka dela: SN74F299DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
825 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F299DW
Številka dela SN74F299DW Proizvajalec N/A
Opis IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177329 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda Tri-State
Druga imena SN74F299DWG4
SN74F299DWG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C