SN74F27NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F27NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NOR 3CH 3-INP 14SOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F27NSR
Številka dela SN74F27NSR Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NOR 3CH 3-INP 14SOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 501324 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOP
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena SN74F27NSRE4
SN74F27NSRE4-ND
SN74F27NSRG4
SN74F27NSRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 3
Število vezij 3 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike NOR Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis NOR Gate IC 3 Channel 14-SOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Številka osnovnega dela 74F27