SN74F280BN
pregled izdelka
Številka dela: SN74F280BN
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 9-BIT GEN/CHKER 14DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F280BN
Številka dela SN74F280BN Proizvajalec N/A
Opis IC 9-BIT GEN/CHKER 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150896 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 296-3579-5
SN74F280BNE4
SN74F280BNE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 9-Bit
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Parity Generator/Checker Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Parity Generator 9-Bit 14-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA