SN74F260NSRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74F260NSRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NOR 2CH 5-INP 14SOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F260NSRG4
Številka dela SN74F260NSRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NOR 2CH 5-INP 14SOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6207 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOP
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vhodov 5 Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5.5ns @ 5V, 50pF Vrsta logike NOR Gate
Logična raven - nizka 0.8V Logična raven - visoka 2V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis NOR Gate IC 2 Channel 14-SOP Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA