SN74F157ADR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F157ADR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC QUAD 2-1 DATASELCT/MUX 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F157ADR
Številka dela SN74F157ADR Proizvajalec N/A
Opis IC QUAD 2-1 DATASELCT/MUX 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 458704 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-14808-2
SN74F157ADRE4
SN74F157ADRE4-ND
SN74F157ADRG4
SN74F157ADRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 4 x 2:1 16-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Circuit 4 x 2:1