SN74F161ADBRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F161ADBRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COUNTER 4BIT BIN SYNC 16-SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F161ADBRE4
Številka dela SN74F161ADBRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC COUNTER 4BIT BIN SYNC 16-SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3328 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 16-SSOP
Serija 74F Ponastaviti Asynchronous
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število elementov 1
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Binary Counter
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Smer Up
natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SSOP Count Rate 100MHz