SN74F153NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F153NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DATA SELECT/MUX DUAL 16SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F153NSR
Številka dela SN74F153NSR Proizvajalec N/A
Opis IC DATA SELECT/MUX DUAL 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151505 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 296-13184-6
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 2 x 4:1 16-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Circuit 2 x 4:1