SN74F151BNSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F151BNSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DATA SELECTOR/MUX 1-8 16SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F151BNSR
Številka dela SN74F151BNSR Proizvajalec N/A
Opis IC DATA SELECTOR/MUX 1-8 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 301829 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena SN74F151BNSRE4
SN74F151BNSRE4-ND
SN74F151BNSRG4
SN74F151BNSRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 1 x 8:1 16-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 24mA Circuit 1 x 8:1