SN74F112NSRG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F112NSRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F112NSRG4
Številka dela SN74F112NSRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344299 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip JK Type
Trigger Type Negative Edge Serija 74F
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Vrsta izhoda Differential delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 6.5ns @ 5V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Set(Preset) and Reset Trenutni - Quiescent (Iq) 19mA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Frekvenca ure 130MHz