SN74F125D
pregled izdelka
Številka dela: SN74F125D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F125D
Številka dela SN74F125D Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135591 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-1179-5
SN74F125DE4
SN74F125DE4-ND
SN74F125DG4
SN74F125DG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 4 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F125
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74F125DRE4
SN74F125DRE4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Na zalogi: 462237 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74F125DR
SN74F125DR
Proizvajalci: N/A