SN74F112NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F112NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F112NSR
Številka dela SN74F112NSR Proizvajalec N/A
Opis IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123341 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip JK Type
Trigger Type Negative Edge Serija 74F
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Vrsta izhoda Differential Druga imena 296-28801-6
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 6.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Set(Preset) and Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 19mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA
Frekvenca ure 130MHz Številka osnovnega dela 74F112