SN74F109D
pregled izdelka
Številka dela: SN74F109D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F109D
Številka dela SN74F109D Proizvajalec N/A
Opis IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125289 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip JK Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Differential Druga imena 296-33889-5
SN74F109D-ND
SN74F109DE4
SN74F109DE4-ND
SN74F109DG4
SN74F109DG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 8ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Set(Preset) and Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 17mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA
Frekvenca ure 150MHz Številka osnovnega dela 74F109