SN74F1056DG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F1056DG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SCHOTTKY BARRIER DIODE 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F1056DG4
Številka dela SN74F1056DG4 Proizvajalec N/A
Opis IC SCHOTTKY BARRIER DIODE 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31142 pcs Podatkovni list
Napajalna napetost - Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C