SN74F1016DW
pregled izdelka
Številka dela: SN74F1016DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DIODE ARRAY RC TERM 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F1016DW
Številka dela SN74F1016DW Proizvajalec N/A
Opis IC DIODE ARRAY RC TERM 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17884 pcs Podatkovni list
Napajalna napetost - Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 296-3544-5
SN74F1016DWE4
SN74F1016DWE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število bitov 16