SN74BCT640N
pregled izdelka
Številka dela: SN74BCT640N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
140 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74BCT640N
Številka dela SN74BCT640N Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23249 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 74BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-33842-5
SN74BCT640N-ND
SN74BCT640NE4
SN74BCT640NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74BCT640