SN74BCT640DW
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74BCT640DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74BCT640DW
Številka dela SN74BCT640DW Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30355 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena SN74BCT640DWE4
SN74BCT640DWE4-ND
SN74BCT640DWG4
SN74BCT640DWG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74BCT640
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74BCT623DWRG4
SN74BCT623DWRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 5329 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74BCT640DWR
SN74BCT640DWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC