SN74BCT640DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN74BCT640DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74BCT640DWR
Številka dela SN74BCT640DWR Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4268 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74BCT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Transceiver, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA