SN74ABT640PWR
pregled izdelka
Številka dela: SN74ABT640PWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74ABT640PWR
Številka dela SN74ABT640PWR Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57824 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija 74ABT Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-4049-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 64mA Številka osnovnega dela 74ABT640