SN74ABT640N
pregled izdelka
Številka dela: SN74ABT640N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74ABT640N
Številka dela SN74ABT640N Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55840 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 74ABT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-4048-5
SN74ABT640NE4
SN74ABT640NE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 64mA Številka osnovnega dela 74ABT640
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74ABT640DW
SN74ABT640DW
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 82966 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74ABT640DBR
SN74ABT640DBR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SSOP
Na zalogi: 115668 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74ABT640NSR
SN74ABT640NSR
Opis: IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SO