SN74ABT640DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN74ABT640DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74ABT640DWR
Številka dela SN74ABT640DWR Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116481 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74ABT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-14673-2
SN74ABT640DWRG4
SN74ABT640DWRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 64mA Številka osnovnega dela 74ABT640