SN64BCT757NG4
pregled izdelka
Številka dela: SN64BCT757NG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN64BCT757NG4
Številka dela SN64BCT757NG4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2947 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 64BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda Open Collector
Druga imena SN64BCT757NE4
SN64BCT757NE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 64mA Številka osnovnega dela 64BCT757