SN64BCT757DW
pregled izdelka
Številka dela: SN64BCT757DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN64BCT757DW
Številka dela SN64BCT757DW Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13080 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 64BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda Open Collector
Druga imena 296-9692-5
SN64BCT757DWE4
SN64BCT757DWE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 64mA Številka osnovnega dela 64BCT757