SN64BCT757N
pregled izdelka
Številka dela: SN64BCT757N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN64BCT757N
Številka dela SN64BCT757N Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5960 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 64BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda Open Collector
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element Open Collector Output 20-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 64mA