LT1009IPWRG4
pregled izdelka
Številka dela: LT1009IPWRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1009IPWRG4
Številka dela LT1009IPWRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157029 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 10mA Trenutna - katoda 400µA
Številka osnovnega dela LT1009
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT1009IPWR
LT1009IPWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Na zalogi: 74598 pcs
Prenesi:
RFQ
LT1009ILPR
LT1009ILPR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Na zalogi: 69456 pcs
Prenesi:
RFQ
LT1009IPW
LT1009IPW