LT1009IPWR
pregled izdelka
Številka dela: LT1009IPWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1009IPWR
Številka dela LT1009IPWR Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74598 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-15734-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz - Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 10mA
Trenutna - katoda 400µA Številka osnovnega dela LT1009
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT1009IPW
LT1009IPW
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP