LT1009IPW
pregled izdelka
Številka dela: LT1009IPW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LT1009IPW
Številka dela LT1009IPW Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4405 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 10mA Trenutna - katoda 400µA
Številka osnovnega dela LT1009
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT1009ILPRE3
LT1009ILPRE3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Na zalogi: 171622 pcs
Prenesi:
RFQ
LT1009IPWG4
LT1009IPWG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Na zalogi: 3851 pcs
Prenesi:
RFQ
LT1009ILPE3
LT1009ILPE3
LT1009IS8#TRPBF
LT1009IS8#TRPBF
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Prenesi: LT1009IS8#TRPBF.pdf
LT1009IPWE4
LT1009IPWE4
LT1009IPWRG4
LT1009IPWRG4