LP2992IM5X-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP2992IM5X-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP2992IM5X-2.5
Številka dela LP2992IM5X-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5057 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.85V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 4mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable