LP2992IM5X-1.8/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP2992IM5X-1.8/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2992IM5X-1.8/NOPB
Številka dela LP2992IM5X-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232547 pcs Podatkovni list
Napetost / tok - izhod 1 - Napetost - Vhod Up to 16V
Napetost - razčlenitev SOT-23-5 Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Topologija regulatorja 250mA
Polarizacija SC-74A, SOT-753 Druga imena LP2992IM5X-1.8/NOPBTR
LP2992IM5X18NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 0.45V @ 250mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca LP2992IM5X-1.8/NOPB Frekvenca - preklop Positive Fixed
Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 250mA SOT-23-5 Opis IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5
Trenutni - izhod 1.8V Tok - meja (min) 1