LP2992IM5X-1.8
pregled izdelka
Številka dela: LP2992IM5X-1.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP2992IM5X-1.8
Številka dela LP2992IM5X-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5100 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.85V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP2992IM5X-1.8CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 250mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 4mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 250mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2992
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2992IM5-5.0/NOPB
LP2992IM5-5.0/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Na zalogi: 162289 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2992IM5X-2.5/NOPB
LP2992IM5X-2.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
Na zalogi: 196339 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2992IM5X-1.8/NOPB
LP2992IM5X-1.8/NOPB
Opis: IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5