LP2951-33DRGR
pregled izdelka
Številka dela: LP2951-33DRGR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2951-33DRGR
Številka dela LP2951-33DRGR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156083 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-SON (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-WFDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-36937-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.235 V ~ 30 V 100mA 8-SON (3x3) Tok - Supply (Max) 14mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2951-33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2951-30DRG4
LP2951-30DRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Na zalogi: 484854 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2951-33D
LP2951-33D
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 139580 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2951-33DR
LP2951-33DR