LP2951-30DRGR
pregled izdelka
Številka dela: LP2951-30DRGR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2951-30DRGR
Številka dela LP2951-30DRGR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384928 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-SON (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WFDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-36936-2
LP2951-30DRGR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3V, 1.235 V ~ 30 V 100mA 8-SON (3x3) Tok - Supply (Max) 14mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP2951-30
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2951-33QDRGRQ1
LP2951-33QDRGRQ1
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON
Na zalogi: 337403 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2951-03YN
LP2951-03YN
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8DIP
Na zalogi: 116173 pcs
Prenesi: LP2951-03YN.pdf
RFQ
LP2951-30DR
LP2951-30DR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Prenesi:
LP2951-03YM
LP2951-03YM
Prenesi: LP2951-03YM.pdf
LP2951-30D
LP2951-30D