LP2951-30DR
pregled izdelka
Številka dela: LP2951-30DR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2951-30DR
Številka dela LP2951-30DR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 425829 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-31676-2
LP2951-30DR-ND
LP295130DR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3V, 1.235 V ~ 30 V 100mA 8-SOIC Tok - Supply (Max) 14mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 100mA