LMZ34002RKGR
pregled izdelka
Številka dela: LMZ34002RKGR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZ34002RKGR
Številka dela LMZ34002RKGR Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER -3 TO -17V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11432 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 -3 ~ -17 V Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 40V Tip Non-Isolated PoL Module
Paket naprave za dobavitelja 41-B1QFN (11x9) Velikost / dimenzija 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 41-BQFN Module Druga imena 296-44356-2
LMZ34002RKGR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Učinkovitost 86% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output -3 ~ -17 V 2A 4.5V - 40V Input
Tok - izhod (maks.) 2A Nadzorne funkcije Enable, Active High