LMZ34202EVM
pregled izdelka
Številka dela: LMZ34202EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL BOARD FOR LMZ34202
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZ34202EVM
Številka dela LMZ34202EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL BOARD FOR LMZ34202 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1835 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 2.5V, 3.3V, 5V, 6V or 7.5V Napetost - Vhod 4.5 V ~ 42 V
Uporabljena IC / del LMZ34202 Priložena vsebina Board(s)
Serija SIMPLE SWITCHER® Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-44443
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop -
natančen opis LMZ34202 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 2A