LMZ31707RVQT
pregled izdelka
Številka dela: LMZ31707RVQT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 39W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZ31707RVQT
Številka dela LMZ31707RVQT Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 39W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13745 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.6 ~ 5.5 V Napetost - Vhod (Min) 2.95V
Napetost - Vhod (maks.) 17V Tip Non-Isolated PoL Module
Paket naprave za dobavitelja 42-B3QFN (10x10) Velikost / dimenzija 0.40" L x 0.40" W x 0.17" H (10.2mm x 10.2mm x 4.4mm)
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 42-BQFN Module Druga imena 296-37136-2
LMZ31707RVQT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, UVLO
Učinkovitost 95% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5.5 V 7A 2.95V - 17V Input
Tok - izhod (maks.) 7A Nadzorne funkcije Enable, Active High