LMF100CIWMX/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LMF100CIWMX/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LMF100CIWMX/NOPB
Številka dela LMF100CIWMX/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4043 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4 V ~ 15 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 296-41313-1
Število filtrov 2 Tip montaže Surface Mount
Frekvenca - Cutoff ali Center 100kHz Vrsta filtra Universal Switched Capacitor