LMF100CCN/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMF100CCN/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LMF100CCN/NOPB
Številka dela LMF100CCN/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3701 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4 V ~ 15 V Paket naprave za dobavitelja 20-DIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena *LMF100CCN
LMF100CCN
LMF100CCN-ND
Število filtrov 2 Tip montaže Through Hole
Frekvenca - Cutoff ali Center 100kHz Vrsta filtra Universal Switched Capacitor